globalnin

amazon promo code

pizza hut offer

godaddy coupons

SHOWBIZ

Ballina SHOWBIZ

Njihuni me bukuroshen në krah të Benet Kaçit (Foto)

Artistja Flutur Mustafa, tani ka filluar një rrugë të re në jetën e saj, duke mos u lodhur nga angazhimet tjera. Këtë të shtunë atë...

Kjo është 70-vjecarja që po çmend meshkujt e rinj (Foto)

Për këdo që deri më tani ka patur dyshime për të hequr ose jo dorë nga sheqeri, kjo grua duhet të jetë përgjigja që...

Premjer- Doruntina e Mirdites nga Prena Beci -Foto-Video

Muzika Popullore Shqiptare, përbën një ndër pasuritë më të çmuara të vendit. Folklori muzikor bën një jetë aktive edhe sot, ndërkohë që gjurmët...

Modelja e njohur shfaqet lakuriq në Greqi (Foto)

Ish e dashura e Tygas, Demi Rose e ka "dridhur" plazhin e Santorinit në Greqi. Për dy ditë ajo ishte bërë hit me trupin e...

Ky besimtar mahnitë me fjalët që thotë për Ramazanin

Në të gjithë botën më shumë se 1 miliardë myslimanë kanë agjeruar në muajin e shenjtë të Ramazanit. E tani kanë mbetur edhe pak ditë...

Hiti më i ri i Bekim Rexhepit lançohet edhe pak ditë

Ndonëse nuk është caktuar ndonjë datë e saktë se kur do të lançohet projekti më i fundit muzikorë, duket se këngëtari i njohur Bekim...

Njihuni me stjuardesën më seksi shqiptare (Foto)

Ajo është vërtetë një femër shumë e hijshme dhe tepër elegante. Por bukuria e saj nuk asht vetëm trupore, mbasi ajo ka edhe një fytyrë...

Këto janë dy vajzat e Ermal Fejzullahut (Foto)

Ato quhen Era dhe Buna janë vajzat e çiftit të dashur, Ariana dhe Ermal Fejzullahut, shkruan “Kosovarja”. Së fundmi e tërë familja Fejzullahu kanë pushuar...

Ka fjetur me 10 mijë burra, zbulon çfarë duan meshkujt në...

Ish-prostituta Gwyneth Montenegro, e cila ka fjetur me mbi 10.000 burra gjatë një dekade, zbulon atë që meshkujt dëshirojnë me të vërtetë në shtrat. Montenegro...

Ja pse kjo bombë ka miliona ndjekës në Instagram (Foto)

Julia Gilas është një prej modeleve më seksi në Instagram. Ajo poston vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 4.6 milionë...