Ballina SHOWBIZ Dafina për Ditën e Babait, uron nënën e saj (Foto)

Dafina për Ditën e Babait, uron nënën e saj (Foto)

17
SHPËRNDAJE

Një ditë më parë, pikërisht më 18 qershor u festua Dita e Babit.
Shumë yje të njohura i keni parë teksa bëjnë një urim për babanë, transmeton Gazeta Express.

Ndërsa këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri vjen me një urim shumë të veçantë e krejtësisht ndryshe.

Ajo në vend të urimit për babin e saj ka bërë një urim për nënën.

Ajo në profilin e saj në Instastory kishte postuar një fotografi të nënës së saj duke i lënë një emoji të kurorës në kokë.

Festën e babit Dafina ia kishte uruar nënës së saj.

“Urime ditën e baballarëve MBRETI IM! Për shkak të qenit një nënë dhe baba e jashtëzakonshme. Një grua e mrekullueshme që i bëri të dyja”, kishte shkruar Dafina.