Ballina SHOWBIZ Cilin premtim nuk e mbajti Adelina Ismaili pasi që u bë nënë...

Cilin premtim nuk e mbajti Adelina Ismaili pasi që u bë nënë ? (Foto)

19
SHPËRNDAJE

Ajo është diva e estradës, emri më i përmendur në media dhe fytyra më e dashur për publikun, shkruan Kosovarja.

Ajo u bë nënë për herë të para disa javësh, ndërkaq tani po i shijon pushimet së bashku me bashkëshortin e saj Valin.

Adelina kishte dhënë premtim që pasi që të bëhet nënë do ta lë cigaren, por duket se atë premtim nuk e përmbushi, pasi që cigaret janë në tavolinë, pikërisht para saj.