Ballina SHOWBIZ Beatrix e “çmendur” pas vallëzimit (Foto)

Beatrix e “çmendur” pas vallëzimit (Foto)

17
SHPËRNDAJE

Beatrix Ramosaj po e shijon në maksimum jetën.

Kur është fjala për clube, nuk ka si të mungojë e bukura Beatrix, shkruan Indeksonline.

Në videot e fundit të publikuara në Instastory, këngëtarja shihet duke vallëzuar.

Dhe jo vetëm kaq, ajo dridhet e hidhet sa andej e sa këndej së bashku me tingujt e muzikës./Indeksonline/